Loading...

Zdobení choco kuličky XXL 130g 2325 - Happy Sprinkles

Zdobení chco kuličky XXL, balení 130 g.
Skladem > 10 ks
U vás 5.10.2026

305 Kč
234.6 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Lahodné kuličky v růžovém, bílém a metalickém zlatě vyzařují velmi zvláštní kouzlo a jsou ideální pro elegantní, slavnostní ozdobu dortů, cupcaků a mnoha dalších.

Hmotnost

Balení obsahuje: 130 g

Složení produktu

Cukr, škrob (rýže), mouka (pšenice, sladová pšenice), pšeničný lepek, sušené plnotučné mléko, kakaové máslo, kakaová hmota, barvivo (E120, E160a, E160b, E174), přírodní vanilkové aroma, povrchová úprava ( E901, E903, E904), zahušťovadlo (E414), emulgátor (sójový lecitin), E473, želatina (hovězí), prášek do pečiva (E500), sůl.

Alergeny lepek, skořápkové plody, mléko

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1982 kJ
Energetická hodnota kcal 473,6 kcal
Tuky 17,2 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 10,5 g
Sacharidy 73,7 g
    - z toho cukry 65,7 g
Bílkoviny 4,4 g
Sůl 0,1 g

Země původu

Německo

Další informace

Barva bílá / růžová / zlatá
Výrobní společnost
Happy Sprinkles GmbH
Stresemannallee 88 Hamburk 22529
info@happysprinkles.com
www.happysprinkles.com

Technické parametry

Kategorie: Perly, perličky, šupiny a kamínky
Výrobce Happy Sprinkles
EAN 4252022423251
Kód produktu 423251

Recenze

Jsou velké a krásné.
Super
100 %
Hezké zdobeni na dort
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Zlaté perličky 30g - Kovandovi

Zlaté perličky pro zdobení dortů, cukroví, zákusků a dalších cukrářských výrobků, 30g.

57 Kč
190 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Královská růžová 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení královská růžová směs. Balení 80 g.

101 Kč
126.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 21%
Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm levandulové metalické. Balení 80 g.
101 Kč
80 Kč
100 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Zdobení fotbal 90g 0651 - Happy Sprinkles

Zdobení fotbal 90g 0651 - Happy Sprinkles

Cukrové zdobení ve tvaru fotbalových míčů pro ozdobu dortů i cupcakes. Balení 70 g.

212 Kč
235.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks